X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

TemaTürk, Alix Trade Yazılım San.Tic.Ltd.Şti iştirakidir. Başta web yazılımları olmak üzere mobil uygulama, web site, pazaryeri platformları, ilan sistemleri, özel yazılım projeleri geliştirmek üzere kurulmuş global bir şirkettir.

Bilişim teknolojileri alanındaki tecrübelerle web yazılım, web hosting, alan adı tescili, uluslararası ve yerli sms ile diğer tüm dijital hizmet alanlarında, her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

TemaTürk; kuruluşunda tamamen yerli hizmet faaliyetlerini benimsemişse de, Aralık 2019 tarihi itibari ile, alt yapı ve otomasyon sistemlerini sıfırdan oluşturarak, uluslararası faaliyet göstermeye başlamıştır. Uluslararası partnerlik yaptığı firmalarla ortak projeler yürütmekte, gerek ülkemize, gerekse ülkemizden dış ülkelere proje üretmekte ve hizmet vermektedir. Bir çok dilde profesyonel yazılımlar üreten, bu yazılımların işçiliklerini yapan TemaTürk, Themeforest,Digital Atelier, odoo gibi evrensel şirketlerinde partneridir.

Web yazılımları konusunda, uzun zamandır edinmiş olduğumuz sektörel bilgi birikimi ve tecrübe ile, tamamen kullanıcı odaklı, etkileyici ve ilgi çekici görsel tasarım ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş projeler ile, nokta atışı çözüm sağlamaktayız. Yazılımlarımızda olabilecek tüm varyasyonları ve ince detayları düşünerek, buna göre üretim yapmaktayız.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek

TemaTürk ürünlerini tercih ettiğinizde bilmelisiniz ki; TemaTürk kendisi için almayacağı bir hizmeti başkasına vermeyen özel bir şirkettir. Samimi ve her çağrıyı cevaplayan, yardımcı olmak için saat mevhumu gözetmeyen, para odaklı değil,memnuniyet odaklı bir şirket olarak müşterileriyle dost olabilme gayretindedir.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet

Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile, olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Tamamen Özel Çalışmalar!

Tüm yazılımlarımız, dünyanın bir çok ülkesinde beğeni kazanmış, hatta ödül almış ürünlerdir. Yazılımlarımızda kullandığımız arayüzler (Temalar) profesyonel çözüm ortaklarımız tarafından hazırlanmış, Türkçeleştirilmesi ise firmamız tarafından yapılmış , sürekli güncellenen ürünlerdir.

Sizi de TemaTürk ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Alix Trade Yazılım San.Tic.Ltd.Şti


Top